05.06.2024 Корупція

Зрада від Найємів та Міллер. Як Найєми підставляють власних адвокатів та партнерів

Вчора в ЗМІ пролунала новина: «НАБУ і САП викрили адвоката Олексія Носова, який входить до юридичної компанії “Міллер”, на спробі дати хабаря у розмірі 200 тис доларів детективу і прокурору». 

Таким чином, Носов намагався вирішити питання у справі бізнес-партнера Ігоря Коломойського – Михайла Кіпермана. Йдеться про справу щодо заволодіння електричною енергією ПрАТ «НЕК «Укренерго» та легалізації отриманих від її продажу коштів на суму 716 млн грн. 200 тис доларів, запропоновані Носовим мали спрямуватись на те, щоб змінити у справі Кіпермана підслідність, тобто передати іншому органу правопорядку. 

Реакція “Міллер” на дії партнера

Повертаючись до Олексія Носова, який донедавна входив до складу ЮК «Міллер», то його дії було кваліфіковано за ч. 3 ст. 369 КК України. А викриття діянь супроводжувалось швидкими обшуками в офісі «Міллер». 

До речі, представники «Міллер» відразу відреклись від свого ж керуючого партнера, заявивши про розрив відносин із Носовим і сприянням слідству. І це лише на стадії підозри у вчиненні злочину. При цьому, судячи з тексту на офіційній сторінці компанії, з Носовим ніхто навіть не зв’язувався, а компанія вже вирішила розірвати з відносини. Відреклись від партнера, так само швидко, як колись це робили із власним підзахисним. І заздалегідь заявили, що не будуть захищати Носова ні процесуально, ні публічно.  Тому, навіть, дурню зрозуміло,  що «Міллер» будуть робити тотожне з усіма своїми клієнтами та партнерами.

Як на дії адвоката із власної компанії відреагував Масі Найєм?

Написав допис про те, як йому боляче, зазначив, що підтримує рішення команди. І знову згадав про біль. Коментарі професійних юристів під постом Масі говорять самі за себе. Це дурний витік і зрада свого. Це означає, що у них немає свого.

Припускаємо, що без участі Найємів у справі Носова все ж не обійшось. Наврядчи адвокат взяв кошти і пішов самостійно домовлятись по справі Кіпермана, яка насправді є більш іміджевою, аніж грошовою.

Скоріш за все, Мустафа Найєм-старший гарантував безпеку, а молодший Масі дав гарантії Носову, відправивши того, бо сам побоявся йти домовлятись…

І це вже не перший скандал за участю «Міллер». Наприклад, один із адвокатів компанії в інтересах забудовника Taryan Group погрожував та тиснув на інвестора ЖК NVER, аби змусити останнього погодитись на умови девелопера. За якими, у виграші залишається лише Артур Мхітарян на чолі із Taryan. Більше про діяльність Taryan Group, змову Найємів та руйнацію сфери нерухомості, фортифікації та захисту енергоінфраструктури у відео.

Стали свідком правопорушення?

Повідомте про це нам. Ми допоможемо захистити порушені права!

Поділитись публікацією:

Останні новини