11.06.2024 ІПСО

СБУ продались ОПЗЖ клану Абрамовича-Столара? Як на 3 рік війни влада працює в інтересах зрадників

Поки одні захищають країну на фронті ціною власного життя, проводять заходи зачистки зрадників та колаборантів всередині країни, інші – навпаки – продовжують працювати на запроданців в інтересах рф. 

І, навіть, опісля більш ніж 2 років повномасштабного вторгнення, топ-посадовці лобіюють інтереси проросійських олігархів та депутатів. Згадати лише історію доньки екс-мера Полтави Мамая, яка протягом 2022-2023 років співпрацювала із партією Путіна, одночасно проживаючи та ведучи бізнес в Україні. Або екс-нардепа Ірину Сисоєнко, яка за час війни організувала схему ухилення від мобілізації та встигла отримали майже 100 тис доларів прибутку. При цьому, внести заставу – 900 тис грн вже через кілька годин опісля затримання. 

Як думаєте, чи могли жінки реалізовувати вказане одноособово – без допомоги правоохоронців та топ-посадовців? Наврядчи, адже тоді б такі схеми викривались швидше та результативніше. А не через майже 3 роки із швидким згасанням резонансу та інтересу.

За таким принципом, певно, працює і наша Служба безпеки України. В інтересах зрадників – ОПЗЖ Абрамовича та Столара вони здійснюють зачистку неугодних, тобто тих, хто висвітлює діяльність проросійських бізнес-структур, корупцію та внутрішні домовленості.  Проте, спершу щодо передумов.

Підпал авто, побиття та стеження

В червні 2023 року всередині авто голови ГО «НОН-СТОП» Кирила Яковця було знайдено спец технічні пристрої для прослуховування та стеження за пересуванням транспортного засобу. У серпні – невідомими особами було пошкоджено ту саму автівку, зокрема : розбито бокові дзеркала, створено численні подряпини, пробито колеса. В листопаді – транспортний засіб взагалі підпалили, за фактами чого і досі триває слідство. Варто зазначити, що авто все ще перебуває під арештом, а отже, страхову компенсацію ніхто отримати не в змозі. 20 грудня 2023 року на Кирила Яковця було вчинено напад, в результаті чого заподіяно легкі тілесні ушкодження. 

Розслідування по кожній із зазначених ситуацій і досі триває. Очевидно, що правоохоронці абсолютно не зацікавлені у реальному притягненні до відповідальності винних та викриття правди. 

Ухилення від мобілізації

23 грудня 2023 року на підставі заяви голови ГО «Вибачте, що живі» Службою безпеки України внесено відомості до ЄРДР за №22023220000001689 щодо вчинення головою ГО „НОН-СТОП“ К. Яковцем кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 КК України. Мова йде «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період». 

І ось тут є декілька питань. 

Розпочнемо із процесуальних моментів. Згідно КПК, до підслідності слідчих CБУ законодавством віднесено чіткий перелік кримінальних правопорушень. Йдеться про злочини, які можуть завдати великої шкоди державній безпеці. Це, зокрема, розслідування шпигунства, державної зради, колабораційної діяльності, посягання на конституційний лад і територіальну цілісність України, воєнних злочинів, розголошення державної таємниці, злочинів терористичного характеру тощо.

Ба більше, ст. 216 Кодексу містить чіткий перелік таких статтей. Та чомусь там не передбачено ст. 336 Кримінального кодексу. А отже, було порушено підслідність. Тобто, або СБУ було порушено приписи процесуального законодавства, або Офіс Генерального прокурора самостійно визначив підслідність у вказаній справі, відомостей про що ми не маємо. 

Крім того , цікаво, а чому ж полягає «ухилення від призову»? Де обʼєктивна сторона? Де факти про протиправну відмову від проходження військово-лікарської комісії, наприклад? В чому виявляється склад злочину? Або ж професіонали СБУ вирішили знехтувати загальною частиною кримінального кодексу та не досліджувати вказане? Ну зовсім не професійно…

Що далі?

Як бачимо, опісля більш ніж півроку розслідування, правоохоронці так і не змогли нічого дослідити та виявити реальний склад злочину разом із суспільно небезпечним діянням. Тому вирішили вдатись до наступного кроку – злити усі дані, отримані в ході негласних слідчо-розшукових дій  ГО „Вибачте, що живі“. 

Цікаво, чи знає сам Голова СБУ Василь Малюк про те, якими методами діють підлеглі та як нехтують законодавством в інтересах олігархічних кланів зрадників?  Чому деякі із правоохоронців дозволяють собі паплюжити репутацію усієї системи?

Наразі, маємо активну кампанію із дискредитації діяльності ГО «НОН-СТОП». Замовні статті вже розійшлись по «незалежним журналістським» ресурсам. В тому числі, і телеграм-каналах. Наприклад, анонімне джерело «Шептун» , який цитував кремлівських пропагандистів, розміщував дезінформаційні “інсайди”, фейки та був офіційно визнаний СБУ, Центром протидії дезінформації при РНБО як рашистський також опублікував статтю, присвячену ГО «НОН-СТОП». 

При чому, такий матеріал «вийшов у світ» відразу після публікації відео, присвяченого поверненню Столара у будівельні справи Києва та боротьбу із Комарницьким за статус «сірого кардинала».

Тому ми передаємо окремий привіт медійникам та піарникам «батальйону Монако» Столара й Абрамовича й їх укривачу Арахамії (який не так давно був помічений в Амстердамі), які навіть створили окремий банер із лого НОН-СТОП, що ми ніби-то поширювали, для дискредитації нашої ГО. Проте, над фантазією та навичками фотошопу вам варто ще попрацювати.

В котрий раз повторюємо: ГО «НОН-СТОП» ніколи не виступало проти мобілізації. Ми лише бажаємо досягти того, аби усі дії, повʼязані із нею відбувались в РАМКАХ ЗАКОНУ, а не під тиском, насиллям. Ми проти КОРУПЦІЇ, підкупності лікарів ВЛК та ТЦК. Ми за законність та справедливість в питаннях мобілізації.

Тому, не вірте черговим ІПСО, особливо телеграм-каналам, які офіційно визнані як колаборантські.

А в діяльності деяких силовиків ми, відверто, розчаровані. Просимо Василя Малюка все ж провести службові розслідування та виявити тих, хто продовжує працювати на олігархів рф та зрадників України.  

Ми також вже розпочали власну боротьбу. Настав час навчити силовиків не брати кошти та не діяти в інтересах ОПЗЖ. Тому направили матеріали із викладом обставин, та кваліфікацією кримінальних правопорушень, передбачених ст. 170, 368, 369, 397 КК України.

Стали свідком правопорушення?

Повідомте про це нам. Ми допоможемо захистити порушені права!

Поділитись публікацією:

Останні новини