21.06.2024 Цифрові злочини

Побиття військового та рейд офісами Дніпра: про подорож Тищенка

Охоронці Миколи Тищенко побили військовослужбовця спецпідрозділу. Але про все по порядку. 

Передумови

Коля Тищенко, або як його називають в мережі – «Котлета» приїхав до Дніпра із особливою місією – викрити колл-центри, що нібито обманюють українців, матерів військовослужбовців та самих захисників. Короче кажучи, Тищенко включив гру на емоціях та маніпуляції на найбільш болючому, аби отримати хоча б маленьку долю підтримки від співвітчизників. 

Слугу народу супроводжувала ціла делегація чоловіків у військовій формі та балаклавах, адже сам Коля по вулицях гуляти боїться, і не дарма… Крім того, нардеп приїхав справжнім кортежом із кількох чорних бусиків та легкових авто.  

Вже ввечері Тищенко заявив, що у співпраці із прокуратурою та Національною поліцією йому вдалось викрити 10 адрес великої «Мережі 9», кількість ботоферм якої перевищує 100 по всій території України. За нею стоять такі люди як: Хромов Ігор, Лакішвілі Зураб, Хомко Максим, Костенко Костянтин. Головні шахраї, що мають кришу в органах, а заробіток сітки оцінюється в мільйони доларів.

Та пізніше виявилось, що Коля Тищенко дещо не договорив. Наприклад, що обʼєктами його рейду були колл-центри, які працюють по росіянам. Давно відомо, що скамити русню зараз доволі прибутково, тому і заробіток одного офісу може становити мільйони доларів. А отже, такі мережі 100% зможуть прийняти умови константи Колі.  

Побиття військовослужбовця

Згодом у мережі зʼявилось відео, де невідомі без опізнавальних знаків в балаклавах (мова йде про представників особистої охорони нардепа) вихопили однорічну дитину з рук чоловіка, скрутили його в кайданки та почали забивати. Тим самим обʼєктом агресії став Дмитро Павлов – дніпрянин, який з початку повномасштабного вторгнення добровільно вступив до ЗСУ, проходив службу у спецпідрозділі «KRAKEN» та пройшов запеклі бої, зокрема на Харківщині.

За інформацією ЗМІ, Павлов вступив в суперечку із Миколою Тищенко і його охороною. За що ті вирішили помститись та вчинити напад гуртом.

Вважаємо, що далі справа виключно за правоохоронцями, які вже розпочали кримінальне провадження. Чому Тищенко уявив себе всемогутнім та дозволяє робити все, що забажається? І чому всі  так швидко забули про константу і мільярдні статки його нібито екс-дружини та майно, яка та раптово набула перед розлученням? Невже побиття військового не є тією самою червоною лінією за яку переступив Слуга народу?

І хоча усі медіа кричать про те, що нардеп обовʼязково буде покараний, виникають деякі сумніви. Адже тотожний фокус ми вже бачили, коли два інших народних депутати Артем Дмитрук та Олександр Куницький побили військового і відносно них теж було “зареєстроване” кримінальне провадженя. І що? І нічого.

Що далі?

Схоже, що нічого. Декілька днів у мережі повіруситься відео рейду Тищенко та його почета колл-центрами. Сам Коля повихваляється результатами «викриття» «Мережі 9». А потім увагу українців сфокусують на зовсім інших речах, давши нардепу обілетити (якщо цього ще не відбулось) сітку закладів. Та перебрати вплив на «викриту» мережу іншим угрупуванням.

Правоохоронці ж в черговий раз отримають по 10-15 тис доларів з офісу та продовжать і надалі укривати діяльність таких установ. Нікому не цікаво завершувати діяльність шахрайських офісів в Україні, допоки ті приносять реальний прибуток. 

І нововведення Верховної Ради (мова про законопроєкт №10190, який передбачає доповнення Кримінального кодексу новими статтями з боротьби з електронним шахрайством: Електронно-комунікаційне шахрайство (190-1), Створення, керівництво електронно комунікаційною шахрайською організацією, а також участь у ній (255-4), Залучення до участі в електронно комунікаційній шахрайській організації.) аж ніяк не вплинуть на вже усталений процес обілечування. 

Такі циркачі як Коля Тищенко лише плямують репутацію силовиків та української влади в цілому. Як Котлета все ще залишається власником депутатського мандата? 

Де реальне посилення боротьби з так званими чорними кол-центрами – шахраями, які завдяки заволодінню персональними даними ошукують людей? Чи як завжди , поговорили й годі? 

Мережі колл-центрів захоплюють Україну

Одним із тисячі прикладів шахрайських установ, що наживаються на українцях під час війни є група колл-центрів у Солом’янському районі м. Києва, контрольована родиною Коноваленко. Розташовуються такі за адресами: м. Київ, вул. Григорія Гуляницького (колишня Московська), б. 23, 4 та 5 поверхи та м. Київ, вул. Князів Острозьких, 23 на 4 та 5 поверхах будівлі, які використовують Інтернет-провайдерів, для ошукування людей, як в Україні так і за кордоном.

Правооохоронцям добре відомо про поширення мережі колл-центрів Коноваленко всередині столиці, проте, із зрозумілих причин, вони не поспішають прикривати діяльність таких. Із власних джерел стало відомо, що щомісячна плата за мовчання та бездіяльність силовиків коштує близько 15 тисяч доларів.

Офіс Генерального прокурора, а як щодо кримінальних проваджень № 42024102100000092 за ч. 1 ст. 364 КК (Шевченківська окружна прокуратура м. Києві), № 12023100090002299 за ч. 3, 4 ст. 190 ККУ (Солом’янського УП ГУНП в м. Києві) та десятки інших?

Або ж, наприклад, офіси в Печерському районі м. Києва, зокрема за такими адресами у м. Київ, як вул. Князів Острозьких, 23 на 4 та 5 поверхах будівлі, вул. Басейна 1-3/2 в ТЦ «АРЕНА СІТІ», Кловський узвіз, 7-А БЦ «Карнегі» (11 поверх), вул. Лейпцизька 15, Корпус Б (6 поверх), вул. Мечнікова 2А, БЦ ПАРУС (9,16,17,18,19,20, 23, 21, 28 поверхи), вул. Князів Острозьких, 8Б, БЦ Сапфир (6 та 10 поверхи), вул. Михайла Грушевського, 9Б, паркова дорого (2,4 поверхи), вул. Евгенія Коновальця 36Д, БЦ Волна, корпус С (2-5 поверхи), Бульвар Лесі Українки, 26А (9 поверх), вул. Лейпзицька 13А (6 поверх), вул. Баришевська 3А, вул. Василя Тютюнника 37/1 (будівля медикома) та за іншими? 

Чому Печерська окружна прокуратура не розслідує провадження № 42023102060000244 за ст. 191 ч. 4 ККУ, розпочате за нашими матеріалами?

Стали свідком правопорушення?

Повідомте про це нам. Ми допоможемо захистити порушені права!

Поділитись публікацією:

Останні новини