20.06.2024 Київ Комунальні афери

Падіння мостів, зникнення мільярдів бюджету: що відбувається у Києві

В Києві впав міст. І це не ІПСО, про яке говорив мер Кличко, а реальна обстановка у столиці у типовий будній день. 

Обвалився пішохідний тротуар на мості на вулиці Жилянській – Повітрофлотський шляхопровід. На місце події відразу прибув Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор, який заявив, що міст останній раз обстежувався у 2020 році та його аварійність не передбачалась. А також слуга народу – нардеп Віталій Безгін, що відразу почав викрикувати про бездіяльність місцевої влади. Схоже на те, що піарники слуг народу також активно працюють.

Мер Кличко цього разу обійшовся без інтервʼю. Чи то настільки зайнятий був, чи просто вирішив оминути хвилю запитань потенційний зміст яких очевидний кожному. Нагадаємо: раніше Кличко на сесії Київради гордо заявляв, що всі заяви про небезпеку обвалу мостів – це ІПСО. Досить правдиві фейки, чи не правда?

Іноді здається, що комунальні проблеми абсолютно не хвилюють мера Києва. Фокус його уваги спрямований виключно на вирішення земельних питань у частині розподілу Києва між найбільшими забудовниками – Комарницьким, Столаром та Молчановою. 

Звісно, Кличко зацікавлений і в бюджетних питаннях. Як виділити чергові 90 млн для добудови Подільського мосту структурами Комарницького, або як приховати махінації із привласненням території Екопарку Осокорки. 

На щотижневі мітинги поблизу КМДА та скарги громадян місцевій владі абсолютно байдуже. Тим паче, знаючи, що у Гамбурзі (Німеччина) особисто на Кличка вже чекає розкішний будинок, де можна буде швидко заховатись у разі шуму та невдоволеня населення. Ось і все, що потрібно знати про прагнення київської влади поліпшити життя столиці.

Ну а всі затоплення метро, падіння мостів – чергове рашистське ІПСО. Звикайте. Далі вказане буде лунати із уст політиків все частіше. 

Більше про комунальний хаос у столиці, будівельні війни та процес розподілу земель й впливу між «сірими кардиналами» та «смотрящими» у відео.

Стали свідком правопорушення?

Повідомте про це нам. Ми допоможемо захистити порушені права!

Поділитись публікацією:

Останні новини