04.06.2024 Публічні закупівлі (тендери) Фортифікація

Наступ на Сумщину та оборонні споруди – привиди. На що 2 роки витрачався бюджет та фінансова допомога від партнерів

Вже відкрито близько 30 кримінальних проваджень щодо розтрати 20 млрд грн на фортифікаціях – заявив секретар ТСК із питань фортифікацій і дронів ВРУ.

“Це колосальні суми, які можуть розкрадатися, якщо буде доведено цими кримінальними провадженнями. В час війни такі люди мають бути притягнуті до відповідальності з конфіскацією, з позбавленням волі, і з тим, щоб вони не мали можливості роками, а то й пожиттєво займати такі високі посади”

На фоні чергових новин про можливий наступ на сході та півночі країни розповідаємо про історію привласнення мільярдів на фортифікаціях та укриттях у Харківській, Київській та Львівській областях.

Компанія ТОВ “РБТ Груп” може здатися звичайним товариством, що спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових будівел. Проте, детальний аналіз показує, що протягом останніх двох років РБТ Груп підозріло успішно розпочала надання складних будівельних послуг, які вимагають значних витрат матеріальних та людських ресурсів.

За період з 2023 по 2024 рік РБТ Груп вдалось оформити контракти із рекордними сумами, що перевищили 330 мільйонів гривень. 

При чому, компанії вдалося швидко виконати будівельні завдання. Зокрема, зведення заводу, цементно-фасувального комплексу, складських приміщень, а також різноманітні роботи з монолітних залізобетонних конструкцій та влаштування наземних укриттів у Харківській, Київській та Львівській областях. Важливо зазначити, що компанія досягла успіху, не маючи належних ресурсів і не залучаючи значного підряду.

Коротко про головне

ТОВ “РБТ Груп” (37360626) – зареєстроване за адресою: Україна, 08131, Київська обл., Бучанський р-н, село Софіївська Борщагівка, вул.Соборна, будинок 114-Е, корпус 4. 

Проведеним аналізом діяльності ТОВ “РБТ Груп” за період з 01.01.2023 по 01.05.2024 встановлено надання будівельних послуг, що потребують значних затрат матеріальних та трудових ресусів, використання спеціалізованої техніки та механізмів обсягом понад 330 млн грн, а саме – будівництво комплексів (фасувальних та складських), будівництво заводів, будівництво зерносховища, будівництво АЗС, земельні роботи, роботи з влаштування паль, металоконструкцій, будівництво укритів та ін.

Під час дослідження в часі та просторі виконаних робіт встановлено неможливість фактичного надання послуги наявним трудовим і матеріальним ресурсом, виходячи з її специфіки, задекларованого обсягу (ремонтно-будівельних робіт), місця надання послуг (в різних областях (в Київській, Вінницькій, Черкаській, Хмельницькій, Львівській, Харківській областях)). 

Зокрема в період з 01.01.2023 по 01.05.2024  документально оформлено надання будівельних послуг для Приватного підприємства «Троянські гіпси», Представництва «ІМСАТ СА», ТОВ «Фірма «Дісна», АТ «Подільський Цемент», ТОВ «Кастор Інжиніринг» та інших.

Враховуючи вищенаведене, проведеним аналізом фінансово-господарської діяльності встановлено неможливість надання ТОВ “РБТ Груп” зазначеного об’єму послуг наявними у підприємства трудовими та матеріальними ресурсами, документально оформлені послуги підприємством спрямовані на надання податкової вигоди суб’єктам реального сектору економіки  (ПП “Троянські Гіпси”,  “Представництво Ісмат СА”,  ТОВ “Фірма Десна”) та несплати останніми податкових платежів до бюджету. 

Тобто, РБТ ГРУП – класичний транзитер, через який виводять бюджетні кошти. В той самий час, якість виконаних робіт та наданих послуг компанією все ще залишається під великим питанням.

Вже готуємо матеріали. Крім того, вимагаємо контролюючі та правоохоронні органи звернути увагу на діяльність РБТ Груп, що направлена суто на надання податкової вигоди для ряду суб’єктів реального сектору економіки.

Стали свідком правопорушення?

Повідомте про це нам. Ми допоможемо захистити порушені права!

Поділитись публікацією:

Останні новини