21.05.2024 Будівельна корупція Відмивання коштів Окупантський бізнес

Як судді, Лідія Ізовітова та Рада адвокатів України захищають оточення Путіна. Вимагаємо реакції від топ-посадовців та правоохоронців

Суддівський корпус та адвокати продовжують «танцювати під музику» зрадників України. Голова Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів України Ізовітова Лідія захищає усіх зрадників, які працюють на боці окупантів. Деякі чинні українські адвокати співпрацюють зі слідством ФСБ, не захищають своїх підзахисних, не звертають уваги на катування та погіршують їхнє становище. Утім, НААУ надалі лишає їхні адвокатські свідоцтва чинними. 

Віктор Медведчук, який донедавна представляв проросійську ОПЗЖ у Парламенті, а зараз перебуває у вигнанні десь на ерефії, поступово пробирається до влади, впливаючи на правосуддя. Зокрема, Ізовітова тривалий час відстоювала рішення залишити свідоцтво та статус адвоката Медведчуку. Тепер же, Ізовітова оберігає діяльність людей кума Путіна. Своїм впливом адвокати із оточення Медведчука допомагає допомагають зрадникам та прибічникам рф заробляти в Україні, в подальшому фінансуючи придбання зброї для терору мирного населення. 

То чи справді судді й адвокати працюють в інтересах України? Або ж навпаки – поступово руйнують країну всередині для приходу таких осіб, як Медведчук та йому подібні? Далі у статті. 

Адвокат диявола або як Медведчук впливає на процеси в Україні

Попри безмежні санкції, арешти зрадник та кум Путіна Віктор Медведчук продовжує незаконно заробляти мільярди в Україні через підставних осіб, так званих «гаманців». 

Зокрема, через інвестиційні фонди АТ “ЕВО ІНВЕСТ” та АТ “АСТЕРА” під загрозою недобудови перебувають численні житлові будинки. А кошти, інвестовані українцями та іноземцями залишаються замороженими. Управляє медведчуківськими фондами подружня пара Сидоренко-Орел та Белойчук, які і є тими самими «гаманцями» олігарха. 

Основна діяльність останніх – вивід коштів інвесторів, а після переказ таких на рахунки Медведчука, що в подальшому призводить до фінансування тероризму.

З реєстру судових рішень стало відомо, що компанії забудовники, котрі намагаються продовжувати виконувати взяті на себе зобов’язання перед населенням по добудові житла, стикаються зі спротивом Сидоренко, Орла, Белойчук, що виконують забаганки проросійського бізнесмена. 

До числа довірених осіб Медведчука належить і Коноваленко Єлизавета, що представляє інтереси, підконтрольної Медведчуку ГО «Клуб «Козак» (судова справа №910/9146/23). Остання організація обвинувачується правоохоронними органами у підготовці незаконних озброєних формувань для вчинення дій, направлених на насильницьку зміну влади України та самовільному захопленні земель природозахисного фонду. 

У зв’язку з грубим порушенням адвокатської етики і законодавства, рішенням КДКА Київської області від 27.03.2024 №45/2024 Коноваленко було притягнуто до дисциплінарної відповідальності і зупинено право на заняття адвокатською діяльністю на три місяці.

Незважаючи на законності і обґрунтованість вказаного рішення КДКА Київської області, за незаконною вказівкою голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової, активно вчиняються дії, направлені на виправдання незаконних дій пані Коноваленко та поновлення її права на заняття адвокатською діяльністю в інтересах Медведчука.

В ЗМІ часто пов’язують Ізовітову зі зрадником Медведчуком, адже перша, використовуючи свій високий статус, неформально представляє інтереси структури останнього у судових і правоохоронних органах. В тому числі Ізовітова сприяє порушенням адвокатської етики і не притягнення до відповідальності адвокатів зі структури Медведчука.

Більше того, загальновідомим є факт того, що Ізовітова Л.П. особисто виступала проти позбавлення Медведчука свідоцтва адвоката та вживала заходи по схилянню інших представників адвокатської спільноти до виправдання дій зрадника.

Враховуючи вищевикладене нами було направлено звернення до Вищої Ради Правосуддя, Національної Академії Адвокатів України, Ради Адвокатів України, Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури та інших з вимогами:

  1. Вжити заходів щодо недопущення впливу представників держави агресора на НААУ, РАУ і систему правосуддя.
  2. Вирішити питання щодо відсторонення Ізотової Л.П. від посади голови НААУ, РАУ, у зв’язку з зловживаннями, що завдають шкоди національним інтересам.
  3. Ініціювати дострокове переобрання керівництва НААУ і РАУ.

Чекаємо на реакцію та продовжуємо працювати над викоріненням російського сліду. Більше про діяльність людей Медведчука та вплив зрадника на процеси в Україні під час війни у відео.

Що зараз відбувається із майном підсанкційного Медведчука?

Арештована 92-метрова яхта Royal Romance, яка раніше належала екснардепу-зраднику Віктору Медведчуку, набула статус українського судна на яке поширюється юрисдикція України. А більше 150 картин зрадника, які не мають історичної та культурної цінності буде продано.

Як прокоментувала вказане очільниця АРМА Олена Дума?

«Це історичний момент для нашої країни. Перший в історії України арештований актив, що знаходиться за кордоном, отримав державну реєстрацію в Україні. Зазначене сприятиме подальшій реалізації арештованої яхти та надходження коштів від реалізації до державного бюджету України…»

Нагадаємо: У 2020 році стало відомо, що Медведчук задекларував офшорну компанію Fregata Marine Ltd, якій належить одна з найдорожчих у світі яхт – Royal Romance орієнтовною вартістю $200 млн на свою дружину Оксану Марченко. Після повномасштабного вторгнення, 17 березня 2022, яхта була арештована року в порту хорватського міста Рієка. Арешт відбувся через санкції, запроваджені Європейським Союзом на тлі вторгнення рф в Україну.

92-метрова Royal Romance входить до п’ятірки найбільших розкішних яхт у світі. Щорічні витрати на її утримання та подорожі оцінюються у 15-20 мільйонів доларів.

Стали свідком правопорушення?

Повідомте про це нам. Ми допоможемо захистити порушені права!

Поділитись публікацією:

Останні новини