09.05.2024 Корупція Розслідування

Кому завдячує Офіс Президента України?

Лише із початку повномасштабного вторгнення нами було виявлено більш ніж 300 окремих епізодів корупції, розкрадань, відмивань з боку топ-чиновників, правоохоронців, олігархічних кланів та їх бізнес-структур.  

Матеріали щодо кожного було структуровано та направлено до контролюючих структур, в тому числі міжнародних. Все це приправлялось активним медійним висвітленням для здійняття хвилі резонансу та обговорення серед українців.

Як висновок: понад 800 задовільних ухвал слідчих суддів, більш ніж 600 витягів, що свідчать про внесення відомостей до ЄРДР та початок досудового розслідування, 72.4 тис. підписників у TikTok; 19,7 тис. – в Instagram, 17 тис. у Facebook, 15.4 тис. на YouTube та 6.2 тис. у Telegram. Понад 350 відео-розслідувань та більше 1000 окремих коротких відео. 

Крім того, Офіс Президента України дякує ГО «НОН-СТОП» «за активну позицію у справі розбудови України як правової, демократичної держави на засадах верховенства права та справедливості.». 

Врешті, маємо налагоджену співпрацю із міжнародними організаціями, правоохоронними інституціями. 

Допомагаємо українцям вирішувати правові питання: надаємо консультації, медійний розголос проблеми та, навіть, юридичний супровід справ.

Як отримати безкоштовну допомогу, доєднатись до «НОН-СТОП»? 

Ресурси та програми НОН-СТОП:

Школа громадського діяча

В рамках Школи ми навчимо, дамо експертизу і консультацію з усіх важливих питань громадської діяльності, а також навчимо не боятись говорити правду. Розвиваємо платформу для партнерства і взаємодопомоги із досвідченими розслідувачами, активістами і організаціями на всіх напрямах діяльності. Висвітлимо ваші матеріали на наших медіа ресурсах і соціальних мережах та навчимо впливати на державні, місцеві, контролюючі і правоохоронні органи в межах закону. Надамо знання із менеджменту і протидії незаконному тиску і втручанню в діяльність.

Асоціація захисту ошуканих інвесторів

Команда професійних юристів допоможе повертати інвестовані кошти та залучити правоохоронців, технічних і кібер-спеціалістів для офіційної фіксації та розслідування.

Знаємо, як впливати на забудовників, девелоуперів та інвестиційні компанії, що продають неіснуючу нерухомість. Вміємо впливати на банки, платіжні системи, крипто обмінники і біржі, дроп-сервіси, що допомагають шахраям отримувати, конвертувати, приховувати і зберігати кошти потерпілих.

Дізнавайтесь більше на нашому телеграм-каналі та інших офіційних соціальних мережах.

📣Повідомляйте про відомі вам правопорушення у чат-бот або на електронну пошту info.nonstopukraine@gmail.com. Надамо БЕЗКОШТОВНУ юридичну консультацію, а також розголос та юридичний супровід

Стали свідком правопорушення?

Повідомте про це нам. Ми допоможемо захистити порушені права!

Поділитись публікацією:

Останні новини