Захист Інвесторів

Сучасний світ , у тому числі цифровий, заполонили різноманітні види шахрайств. У той час, як одні бажають якомога швидше збагатитись будь-якими методами, інші – страждають, втрачаючи останнє.

Ми займаємось протидією шахрайським кол-центрам, фінансовим пірамідам і цифровим злочинам, по типу Binomo, Forex, що обіцяють шалені надприбутки, а потім – обдирають до нитки.

Знаємо, як впливати на забудовників, девелоуперів та інвестиційні компанії, що продають неіснуючу нерухомість або закінчують будівництво на стадії котловану, залишаючи людей на самоті із фіктивними паями і цінними паперами.

Вміємо впливати на банки, платіжні системи, крипто обмінники і біржі, дроп-сервіси, що допомагають шахраям отримувати, конвертувати, приховувати і зберігати коштипотерпілих.


Деякі деталі щодо діяльності Асоціації:

  • check ico допомагаємо як громадянам України, так і іноземцям.
  • check ico працюємо не на самоті, а навпаки – маємо сталі і перевірені зв’язки із правоохоронцями, в тому числі іноземними, технічними і кібер-спеціалістами, міжнародними організаціями в сфері протидії фінансовим шахрайствам, кіберзлочинам і відмиванню доходів.

І поки ви думаєте, чи варто звертатись до Асоціації, ми вже встигли повернути втрачені сотні тисяч володільцям, а також посприяти ідентифікації та притягненню до відповідальності шахраїв.