09.05.2024 Corruption Investigations

To whom does the Office of the President of Ukraine owe its gratitude?

Лише із початку повномасштабного вторгнення нами було виявлено більш ніж 300 окремих епізодів корупції, розкрадань, відмивань з боку топ-чиновників, правоохоронців, олігархічних кланів та їх бізнес-структур.  

Матеріали щодо кожного було структуровано та направлено до контролюючих структур, в тому числі міжнародних. Все це приправлялось активним медійним висвітленням для здійняття хвилі резонансу та обговорення серед українців.

Як висновок: понад 800 задовільних ухвал слідчих суддів, більш ніж 600 витягів, що свідчать про внесення відомостей до ЄРДР та початок досудового розслідування, 72.4 тис. підписників у TikTok; 19,7 тис. – в Instagram, 17 тис. у Facebook, 15.4 тис. на YouTube та 6.2 тис. у Telegram. Понад 350 відео-розслідувань та більше 1000 окремих коротких відео. 

Крім того, Офіс Президента України дякує ГО «НОН-СТОП» «за активну позицію у справі розбудови України як правової, демократичної держави на засадах верховенства права та справедливості.». 

Врешті, маємо налагоджену співпрацю із міжнародними організаціями, правоохоронними інституціями. 

Допомагаємо українцям вирішувати правові питання: надаємо консультації, медійний розголос проблеми та, навіть, юридичний супровід справ.

Як отримати безкоштовну допомогу, доєднатись до «НОН-СТОП»? 

Ресурси та програми НОН-СТОП:

PUBLIC WORKER SCHOOL

В рамках Школи ми навчимо, дамо експертизу і консультацію з усіх важливих питань громадської діяльності, а також навчимо не боятись говорити правду. Розвиваємо платформу для партнерства і взаємодопомоги із досвідченими розслідувачами, активістами і організаціями на всіх напрямах діяльності. Висвітлимо ваші матеріали на наших медіа ресурсах і соціальних мережах та навчимо впливати на державні, місцеві, контролюючі і правоохоронні органи в межах закону. Надамо знання із менеджменту і протидії незаконному тиску і втручанню в діяльність.

INVESTORS PROTECTION

Команда професійних юристів допоможе повертати інвестовані кошти та залучити правоохоронців, технічних і кібер-спеціалістів для офіційної фіксації та розслідування.

Знаємо, як впливати на забудовників, девелоуперів та інвестиційні компанії, що продають неіснуючу нерухомість. Вміємо впливати на банки, платіжні системи, крипто обмінники і біржі, дроп-сервіси, що допомагають шахраям отримувати, конвертувати, приховувати і зберігати кошти потерпілих.

Дізнавайтесь більше на нашому телеграм-каналі та інших офіційних соціальних мережах.

📣Повідомляйте про відомі вам правопорушення у чат-бот або на електронну пошту info.nonstopukraine@gmail.com. Надамо БЕЗКОШТОВНУ юридичну консультацію, а також розголос та юридичний супровід

Did you witness a crime?

Let us know about it. We will help protect the violated rights!

Share the post:

Last news