Палатний Артур Леонідович

Артур Палатный: "Если кто-то думает, что нас можно запугать, – это большая ошибка" - 24 Канал

Палатний Артур Леонідович – голова ЦВК політичної партії «УДАР Віталія Кличка», права рука та кум мера Києва Віталія Кличка та “повелитель” злочинних схем столиці.

Біографія

Народився 15 липня 1973 у місті Київ.

Закінчив Переяслав-Хмельницький національний університет ім.Г.Сковороди за спеціальністю “фізична культура”. Кандидат наук з фізичного виховання та спорту.

Свою політичну кар’єру розпочав у 2010 році, адже був депутатом Київської обласної ради до 2012 року

У 2012 році став народним депутатом VII скликання від партії УДАР та Головою Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Спочатку був заступником, а в подальшому (з 2021 року) головою фракції партії УДАР Віталія Кличка.

З 2014 року до серпня 2019 року був народним депутат України VIII скликання, членом фракції Блок Петра Порошенка , головою Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Особливо тісні зв’язки Палатний має з Віталієм Кличко, фактично є його правою рукою.

Об’єднують іх і родинні зв’язки, адже Палатний є кумом Віталія та Володимира Кличко (перший хрестив старшого сина, другий – молодшу дочку).

Має Артур і власне хоббі – політик великий шанувальник, як не дивно, боксу і обіймає посаду віце-президента Федерації боксу міста Києва. Та всім нам відомо, що головне хоббі Палатного – чистити та присвоювати бюджетні кошти столиці.

Основними напрямками його заробітку про, які ми вже неодноразово розповідали у розслідуваннях є привласнення бюджетних коштів, в тому числі шляхом махінації у сферах ритуалу, евакуації авто, комунальній та транспортній сфері Києва, ну і “вишенька” – кришування борделів.

Колишній нардеп Палатний періодично намагається переконати громадськість у відсутності кримінальної складової свого сьогодення, переносячи акцент на помилках молодості та активну громадську позицію.

Проте, насправді ж, Палатного вже давно кличуть : “смотрящий” за усім незаконним бізнесом столиці. Борделі, казино – за усім та, навіть, більше спостерігає пан Артур, звільняючи друга Кличка від необхідності зачіпати вуличний бруд.

Про все по порядку.

Розкрадання коштів на будівництві та відбудові Києва.

Артур Палатний тісно пов’язаний зі “смотрящим” за будівельною мафією столиці – Денисом Комарницьким.

Саме з подачі Артура та його кума підконтрольні компанії Комарницького отримують перемогу у мільйонних тендерах пов’язаних з відбудовою країни. До прикладу, компанія “Еко-Буд-Трейд” перемогла у тендері щодо будівництва Подільського мосту у Києві. Бюджетні кошти виділяються велечезними масштабами, але за 6 років будівництва мости кияни так і не побачили.

Скільки ж коштів витратили?

У липні 2020 року повідомлялось, що “Еко-Буд-Трейд” освоїв на будівництві 9,809 млрд грн, а станом на 1 січня 2022-го ця цифра зросла до 12,8 млрд грн.У лютому 2023-го Київрада внесла перші зміни до міського бюджету, де на добудову мосту виділяли 695,6 млн грн, із яких 256,4 млн грн надійшли у вигляді субвенції з держбюджету. Вбачаємо, що значна частина коштів осіла у карманах саме у правої руки пана Кличка Палатного. Більше подробиць про злочинну схему дивіться у відео.

За вказаними фактами 02.10.2023 року нами було подано відповідну заяву до правоохоронних та інших кометентних органів за результатами якої відкрито не одне досудове розслідування. До прикладу, на виконання ухвали Дарницького районного суду м. Києва №753/20781/23 Дарницьке управління поліції ГУ НП у м. Києві 12.12.2023 року внесло відомості до ЄРДР за №12023100020004964 за ч. 4 ст. 191 КК України.

Розкрадання коштів на Київському метрополітені

Павільйони Деміївського ринку обвалились, а асфальт поблизу метро просто просідає. 70 % мереж перебуває в аварійному стані, тому кияни вже в передчутті прийдешніх проривів. Що ж синьою гілкою метро?

12 грудня, Київський міський голова Віталій Кличко, в порядку невідкладності виніс на розгляд найближчого пленарного засідання Київради проєкт рішення «Про затвердження Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2024-2025 роки». Саме в цьому документі закладено широкий спектр видатків на КП «Київський метрополітен».

Першим, що найбільш яскраво виділяється з-поміж усього є розподіл коштів у сумі понад мільярд на будівництво лінії метрополітену, що веде на житловий масив Виноградар. На продовженні столичного метро саме у цьому місці вже вкрадено 4 млрд грн. Хоча, фактично, абсолютно жодних конкретних робіт проведено не було. З огляду на це, буде й ризик так само втратити чергових майже 1.5 млрд. Особливо, враховуючи й те, що потраплять такі кошти до компанії АТ «Київметробуд» з орбіти Фукса-Хомутинника. Бізнесменів та політиків часів та звʼязків Януковича.

В загальному, на ті чи інші роботи КП «Київський метрополітен» отримає – трохи більше аніж 9.5 млрд грн.

Серед переліку витрат у рішенні Кличка, як таких, що стосуються вирішення проблеми аварії з підтопленням синьої гілки Київського метрополітену – немає!

Більше подробиць про злочинну схему Палатного та Кличка у нашому відео.

Заява була подана до правоохоронців, відкрито кримінальне провадження, проте через вплив Артура Палатного все це вдало зберігається на поличках, відбувається повна бездіяльність компетентних органів.

Комунальний хаос у Києві

Палатний причетний до оргінізації незаконних парковок у Києві та незаконній евакуації автівок. Вказане проводиться через КП “Київблагоустрій” та КП “Київтранспарксервіс”. Злочинна схема доволі проста – спочатку таємно виділяються земельні ділянки для платних паркувальних майданчиків, а потім підконтрольні фізичні та юридичні особиотримують право на управління ними. Як наслідок, гроші опиняються у того ж Кличка та його кума.

Крім цього, паркувальних місць значно більше, ніж зазначено на паперах, що призводить до легалізації доходів злочинним шляхом, ухиленню від сплати податків та вимагання неправомірної вигоди. Вбачається ознаки кримінальних правопорушеннь ч. 4 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 369 КК України. Ми подали заяву та скарги до судів. Ухвалою Печерського районного суду міста Києва №757/42462/23-к від 17.11.2023 року слідчий суддя нашу скаргу задовільнив та зобов’язав розпочати досудове розслідування.

Не забуваємо і про незаконну евакуацію автівок.

Департамент Київської міської ради, на чолі із керівництвом створюють неконкурентні умови щодо укладання договорів із евакуації на штраф-майданчики, тому лише підконтрольні і афілійовані підприємства укладають зазначені договори. Бізнес інтереси підприємців – евакуаторщиків максимально захищаються, а ось про звичайних громадян думають тільки як про засіб незаконного викачування грошей задля власного збагачення.

Палатний контролює і ритуальну мафію.

На території Київщини понад 100 організацій борються за лідерство на ринку ритуальних послуг, включаючи: Похоронний дім «Пам’ять» (Малиновського) , «Петр Великий» (Ландар), «Ритуал 911» (Палатного), Ритуальний дім «Спокій» (Чеховича), Фірма «Скорбота» (Кучеренка), Ритуальний дім «Сяйво». До того ж, “Елітне” Лісове кладовище у Києві контролюється Миколою Могільніковим.

Ми виявили вражаючи факти, до прикладу Алея слави загиблих захисників розташована просто на місці колишньої вигрібної ями та туалету. А голова СКП “Спецкомбінат ПКПО” Олександр Голуб, разом із місцевими посадовцями, створив схему вимагання грошей від сімей загиблих за виділення місць для похорону на київських кладовищах. Суми вимагання шокують: від 3 до 50 тисяч доларів США за одне місце. Звісно, що без величезних корупційних відкатів Палатному не обійшлося. Дивіться більше.

Офіційні статки Артура Палатного

Зазначимо, що останні відомості було внесено за 2020 рік, тож можуть бути певні розбіжності із теперішнім часом. Відтак, Артур Палатний задекларував ряд земельних ділянок на території Київської області, 2 житлові будинки та декілька нежитлових приміщень у місті Київ. Що цікаво, власницею цього немаленького статку є саме дружина – Вікторія. Традиційна схема усіх посадовців. Окрім цього, родина Палатних може похизуватись рядом елітних годинників із колекції Rolex, Breguet, Jaeger-LeCoultre та Ulysse Nardin, вартість жодного із яких зазначено не було.

До переліку “скарбниці Клеопатри” Палатних відносяться і не одні каблучки, сережки, браслети із дорогоцінними каміннями; одяг із натурального хутра та, навіть, мобільний телефон Vertu.

Щодо транспортних засобів, то родина, на час подання декларації, володіла автомобілями Mercedes-Benz S 400 4Matic (понад 4 млн грн), Toyota Land Cruiser 200 (понад 1.8 млн грн), Mercedes-Benz S 500 4 Matic. При чому, останнім Артур Палатний безоплатно користується із дозволу батька – Леоніда.