06.11.2024 Декларація Київ Окупантський бізнес Свавілля суддів

Як судді Печерського районного суду м. Києва обслуговують зраднків та російський бізнес

Печерський суд Києва відмовився відсторонити від посад підозрюваних у хабарництві хорольських прокурорів / Полтавщина

Суддя Печерського районного суду м. Київ Світлани Смик системно обслуговує російські інтереси. За кілька днів до зняття арешту з грошей російського Pin-UP та зобовʼязання Україні повернути 2,6 мільярда гривень казино, Смик зняла арешт з активів зрадника України та поплічника Медведчука Вадима Рабіновича.

Розголосу цього рішення не було, тому все майно зрадника вже кілька разів встигли переоформити.

Так само, як і держава вже, певно, встигла виплатити російському “Пін-ап” виплатити 20% річних від купівлі АРМА військових облігацій за арештовані кошти.

Таким чином, російський бізнес отримає в Україні дохідність в 520 мільйонів на рік. Ці гроші потрібно забрати у ЗСУ і повернути в кишені ворога – на ракети і дрони.

Крім того, судді Печерського райсуду стоять на варті іншого грального бізнесу із російським корінням – Favbet. Власник останнього, Андрій Матюха за інформацією ЗМІ, має російський паспорт. Він проходив перевірки правоохоронних органів, зустрічав обшуки, а також звинувачувався у спонсорстві терористичних організацій ЛНР та ДНР. Попри це, чоловік залишається поза увагою правоохоронців, адже нібито допомагає ЗСУ: донатить та постачає необхідні товари.

Ухвалою слідчого судді Григоренко І.В. у справі №  757/35762/24-к скаргу ГО “НОН-СТОП” на бездіяльність прокурорів Офісу Генерального прокурора відхилено. Цим же суддею, але у іншій справі №  757/35767/24-к відмовлено у зобовʼязанні ТУ ДБР у м. Києві внести відомості до ЄРДР. То кого ж наспраді захищають та чиї інтереси обслуговують гаранти правосуддя.

Суддя Смик приймає рішення на користь проросійських діячів, а також фігурує у новинах через незрозумілі статки, які формально належать її рідним, але пов’язані з нею. Чи заслуговує суспільство на чесні відповіді?

Погляд на статки “скромної” суддіВРП покарала суддю, яка затягувала розгляд і закривала справи водіїв напідпитку ➜ ZMINA

У власності самої Смик, згідно з декларацією, всього дві квартири (одна з яких службова, а друга – дісталась у спадок), трохи готівки (70 тисяч доларів і 205 тисяч гривень) і невеликі суми на банківських рахунках. Власного автомобіля немає, але вона регулярно їздить на Mercedes-Benz GLE 400, який зареєстрований на цивільну дружину її сина, Анну Дрич. Звідки така щедрість?

Син судді, Олег Мовчун, та його співмешканка володіють мережею спортивних клубів «Workshop» (Мережа складається з чотирьох клубів та трьох юридичних осіб: ТОВ «ВОРКШОП-СОФІЯ» ТОВ «ВОРКШОП ФІТНЕС» ТОВ «ВОРКШОП-БУЛЬВАР»)  і мають у своєму арсеналі Lexus LX 500D 2023 року, Toyota Land Cruiser Prado, розкішну нерухомість у Києві та під Києвом. Дрич також володіє кількома квартирами та комерційною нерухомістю, а також користується Mercedes-Benz E 63 AMG.

Цікаво, що син судді з липня 2024 має відстрочку від мобілізації, і вже декілька разів залишав Україну, як і сама суддя Смик, яка здійснила 10 поїздок за кордон з початку війни.

Чи можемо ми закривати очі на те, як деякі представники суддівської влади накопичують статки та уникають відповідальності? Або прийшов час для змін, де прозорість і справедливість – це не просто слова?

Стали свідком правопорушення?

Повідомте про це нам. Ми допоможемо захистити порушені права!

Поділитись публікацією:

Останні новини