06.11.2024
Декларація
Київ
Окупантський бізнес
Свавілля суддів
Як судді Печерського районного суду м. Києва обслуговують зраднків та російський бізнес
Суддя Печерського районного суду м. Київ Світлани Смик системно обслуговує російські інтереси. За кілька днів до зняття арешту з грошей російського Pin-UP та зобовʼязання Україні повернути 2,6 мільярда гривень казино, Смик зняла арешт з активів зрадника України та поплічника Медведчука Вадима Рабіновича.
Розголосу цього рішення не було, тому все майно зрадника вже кілька разів встигли переоформити.
Так само, як і держава вже, певно, встигла виплатити російському “Пін-ап” виплатити 20% річних від купівлі АРМА військових облігацій за арештовані кошти.
Таким чином, російський бізнес отримає в Україні дохідність в 520 мільйонів на рік. Ці гроші потрібно забрати у ЗСУ і повернути в кишені ворога – на ракети і дрони.
Крім того, судді Печерського райсуду стоять на варті іншого грального бізнесу із російським корінням – Favbet. Власник останнього, Андрій Матюха за інформацією ЗМІ, має російський паспорт. Він проходив перевірки правоохоронних органів, зустрічав обшуки, а також звинувачувався у спонсорстві терористичних організацій ЛНР та ДНР. Попри це, чоловік залишається поза увагою правоохоронців, адже нібито допомагає ЗСУ: донатить та постачає необхідні товари.
Ухвалою слідчого судді Григоренко І.В. у справі № 757/35762/24-к скаргу ГО “НОН-СТОП” на бездіяльність прокурорів Офісу Генерального прокурора відхилено. Цим же суддею, але у іншій справі № 757/35767/24-к відмовлено у зобовʼязанні ТУ ДБР у м. Києві внести відомості до ЄРДР. То кого ж наспраді захищають та чиї інтереси обслуговують гаранти правосуддя.
Суддя Смик приймає рішення на користь проросійських діячів, а також фігурує у новинах через незрозумілі статки, які формально належать її рідним, але пов’язані з нею. Чи заслуговує суспільство на чесні відповіді?
Погляд на статки “скромної” судді
У власності самої Смик, згідно з декларацією, всього дві квартири (одна з яких службова, а друга – дісталась у спадок), трохи готівки (70 тисяч доларів і 205 тисяч гривень) і невеликі суми на банківських рахунках. Власного автомобіля немає, але вона регулярно їздить на Mercedes-Benz GLE 400, який зареєстрований на цивільну дружину її сина, Анну Дрич. Звідки така щедрість?
Син судді, Олег Мовчун, та його співмешканка володіють мережею спортивних клубів «Workshop» (Мережа складається з чотирьох клубів та трьох юридичних осіб: ТОВ «ВОРКШОП-СОФІЯ» ТОВ «ВОРКШОП ФІТНЕС» ТОВ «ВОРКШОП-БУЛЬВАР») і мають у своєму арсеналі Lexus LX 500D 2023 року, Toyota Land Cruiser Prado, розкішну нерухомість у Києві та під Києвом. Дрич також володіє кількома квартирами та комерційною нерухомістю, а також користується Mercedes-Benz E 63 AMG.
Цікаво, що син судді з липня 2024 має відстрочку від мобілізації, і вже декілька разів залишав Україну, як і сама суддя Смик, яка здійснила 10 поїздок за кордон з початку війни.
Чи можемо ми закривати очі на те, як деякі представники суддівської влади накопичують статки та уникають відповідальності? Або прийшов час для змін, де прозорість і справедливість – це не просто слова?
Стали свідком правопорушення?
Повідомте про це нам. Ми допоможемо захистити порушені права!
Поділитись публікацією:
Останні новини
-
5 Грудня 2024Відмивання коштів
-
3 Грудня 2024Декларація Публічні закупівлі (тендери) Харків
-
28 Листопада 2024Гуманітарна допомога Розслідування Цифрові злочини
-
21 Листопада 2024Будівельна корупція Київ Окупантський бізнес Свавілля суддів
-
19 Листопада 2024Окупантський бізнес Харків
-
15 Листопада 2024Відмивання коштів Мобілізація Розслідування
-
13 Листопада 2024Будівельна корупція Київ Свавілля суддів
-
11 Листопада 2024Київ Окупантський бізнес Розслідування Свавілля суддів
-
9 Листопада 2024Будівельна корупція Київ Окупантський бізнес
-
7 Листопада 2024Відмивання коштів Розслідування