03.07.2024 Відмивання коштів

Імперія розкоші Emily Resort. Як захопити озеро та тютюнове виробництво : секрет успіху бізнесмена Козловського

Український бізнесмен Григорій Петрович Козловський допомагає ЗСУ знищувати  російських загарбників

Emily Resort – елітний 5-ти зірковий комплекс, розташований у передмісті міста Лева. Вартість проживання у такому обчислюється у десятках тисяч гривень, саме тому найчастіше такий обирають особи із «вищих ешелонів».

За час вторгнення, Emily Resort неодноразово опинявся в центрі скандалів: спочатку в комплексі гучно відсвяткували весілля колишні державні службовці (екс-прокурор та співробітниця ДБР), а пізніше – у готелі було проведено святкову новорічну вечірку із купою запрошених артистів та нічними танцями.

Власником імперії Emily Resort є Григорій Козловський – екс-депутат Львівської обласної ради 8-го скликання (з жовтня 2020 по 2022), колишній директор і співвласник ТзОВ «Винниківська тютюнова фабрика». Бувший президент ФК «Рух».

В мережі ви не знайдете негативу в бік Козловського та Emily Resort : всі скандали, викриття було чи то видалено, чи то приховано. Вочевидь, смм-команда бізнесмена працює на відмінно. Проте, дещо Козловському все ж приховати не вдалось.

Що входить до імперії Козловського ?

Варто зауважити, що за роки діяльності бізнесмен побудував досить розгалужену імперію юридичних осіб. Відтак, до підпорядкованих йому структур належать:

  • ФОП Козловський Григорій Петрович;
  • ПП «КОРОЛІВСЬКА ПИВОВАРНЯ» (код ЄДРПОУ 44830840);
  • ТОВ «ЕМІЛІ РЕЗОРТ» (код ЄДРПОУ 42556966);
  • АТ «ЗНВКІФ „ЗЕТА ФІНАНС“» (код ЄДРПОУ 43952891);
  • ТОВ «ЕМІЛІ-ФУТ-10» (код ЄДРПОУ 44663207);
  • ТОВ «ЕМІЛІ-ОСТРІВ-5» (код ЄДРПОУ 44844167);
  • ТОВ «ДРАГОН ПАРК 1» (код ЄДРПОУ 45526410);
  • та десятки інших.

Emily Resort та захоплення озера поблизу Львова

Emily Resort відоме не лише скандальними вечірками. У 2023 році стало відомо про те, що детективи НАБУ розслідують кримінальну справу щодо приватизації майже 16 га землі навколо Винниківського озера – місця, де розташовується комплекс.

З матеріалів справи стало відомо, що у 2021 році землю приватизувала сім’я львівського бізнесмена Козловського.

Цю землю впродовж багатьох років орендувало ТзОВ «Краківський ринок», а в 2017 році суборендарем частини ділянки навколо озера стало ТзОВ «Академія футболу», засновником якого був бізнесмен і депутат Львівської міськради Григорій Козловський. Невдовзі компанія та родичі бізнесмена різними частинами отримали майже 17 га землі навколо озера в постійне безкоштовне користування, а в 2020 році Винниківська міська рада продала «Академії футболу» цю землю за 17,5 млн грн.

Після виготовлення всіх документів у 2018 році на території біля озера розпочалось масштабне будівництво відпочинкового комплексу, а саме озеро на час робіт висушили. У червні 2022 року на місці колишнього міського озера відкрили елітний відпочинковий комплекс Emily Resort.

Зараз ділянка під озером площею 9,7 га із прибережною зоною належить міській раді й призначена для будівництва й обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

Ділянка ж навколо озера площею майже 16 га з 2021 року приватизована дітьми Григорія Козловського – Софією Максимець, а також Яремою, Діаною, Юліаною та Святославом Козловським. 

За версією слідства, колишній голова Винниківської міської ради Володимир Квурт передав у власність та надав у постійне користування за заниженою ціною землі водного фонду, грубо порушивши земельне законодавство.

Імперія тютюну Козловського

Бізнесмен є бенефіціарним власником та керівником ТЗОВ «ВТФ», що спеціалізується на виробництві тютюнових виробів.

Контролюючи товариство, разом з іншими учасниками організованої злочинної групи, Козловським ймовірно могло бути налагоджено незаконне виробництво контрафактних підакцизних товарів. Збут таких міг здійснюватись наступним шляхом: наприклад, коли вироби реалізуються на території України, через ряд нелегальних торгових точок, за готівку, не сплачуючи акцизний збір, що призводить до ухилення від сплати податків. Або ж, перебуваючи у злочинній змові з посадовими особами та працівниками Державної митної служби України, Державної прикордонної служби України, Козловський міг налагодити незаконне транспортування через кордон.

Ми вже досліджуємо перелічені факти. Ба більше, нами вже було направлено відповідні матеріали до правоохоронних та контролюючих органів. Чекаємо на реакцію та ділимось етапами розслідування.

Закликаємо повідомляти про відомі вам факти ухилення від сплати податків бізнес-структурами, незаконного збуту підакцизних товарів та порушення законодавства України. Для співпраці пишіть у чат бот або на електронну пошту info.nonstopukraine@gmail.com .

Стали свідком правопорушення?

Повідомте про це нам. Ми допоможемо захистити порушені права!

Поділитись публікацією:

Останні новини