Про нас

ГО «НОН-СТОП» – це правозахисна волонтерська організація, що ставить інтереси суспільства вище своїх.

Протягом кількох років ми «тримаємо руку на пульсі» корупції та зловживаннях високопосадовцями службовим становищем.

Від початку війни із російськими загарбниками здійснювали активну волонтерську діяльність, допомагаючи населенню у задоволенні гострих потреб у продуктах, ліках, засобах гігієни.

Рішуче здійснюємо правозахисну діяльність, захищаємо слабкі верстви населення, а також військосовослужбовців та їх родини.

Окрім цього, проводимо розслідування і збираємо матеріали щодо системної корупції, звертаючи особливу увагу на протидію проросійському політикуму і бізнесу. Тому маємо колосальний досвід у веденні юридичної та інформаційної війни проти ворогів суспільства. Ми знаємо і можемо передбачити усі наступні кроки та маніпуляціі задля подальшої протидії і завдання удару. Ми не боїмось, а навпаки – чекаємо реакції і «промахів» для подальшого ведення стретегічних дій.

Ми зареєстрована у законному порядку Громадська Організація

Більше інформації про нас та нашу діяльність ви можете переглянути у статуті.

Час будувати нове життя

Громадська організація
“НОН-СТОП”

Ми можемо професійно зібрати інформацію та дослідити матеріали на будь-яку тематику. Розкриваємо схеми і корупційні зв’язки , які нахабно грабують українське суспільство й державу.

Отже, пріоритетами у нашій діяльності є: подолання корупції, економічні злочини, зловживання службовим становищем, захист довкілля, інтересів військовослужбовців і уразливих верств населення.

Шукаємо союзників і небайдужих, які хочуть приєднатись до нашої команди! Ми маємо універсальні стратегії і тактики, які гарантують успіх і результат у розпочатих кампаніях.

Ми не знаємо слова «ні»! Перемагаємо будь-якого ворога, незалежно від статусу, статків і зв’язків.

Ми відкриті для вас

Все, що ми робимо – це наша спільна праця.

Долучайтесь! Разом ми знайдемо комплексні рішення та захистим інтереси суспільства й України!